Wil je kennismaken met onze gemeente?

Geef je dan op voor de kennismakingslunch op zondag 3 juli aanstaande. Dat kan door op de cursuspagina het contactformulier in te vullen of door onze voorganger Johan Otten aan te spreken.

Wat is de kennismakingslunch? Na de dienst kun je eerst nog gezellig een kop koffie/thee drinken. Daarna gaan we in één van de crècheruimtes lekker samen eten en kennismaken. Ook wordt er het een en ander over het heden, verleden en toekomst van onze gemeente verteld. Allemaal gratis en vrijblijvend. We hopen vooral dat jij je welkom voelt en onze gemeente een beetje leert kennen op deze manier.

 

Al wel lid van de gemeente, maar….

heb jij nieuwe mensen ontmoet in de gemeente? Of ken je mensen die interesse hebben in onze gemeente? Laat ze dan weten dat we op zondag 3 juli na de dienst een kennismakingslunch hebben: Gratis en vrijblijvend lekker samen eten en meer info over de gemeente ontvangen.
Wie heb jij onlangs gesproken die nog geen lid is in de gemeente en wellicht interesse heeft? Spreek ze aan en laat ze aanmelden!