Zondag: Kennismakingslunch

De afgelopen periode hebben we veel nieuwe mensen mogen verwelkomen in de gemeente. Super tof! God bouwt Zijn kerk!
Wie weet ken je wel iemand die zoekende naar of te gast is in onze gemeente,. Of ben je zelf nog niet zo heel lang lid van de gemeente. Voor die mensen is er de kennismakingslunch. Wij stellen ons graag voor.
Ben je (of ken je iemand die is) geïnteresseerd in de gemeente? Wil je meer over ons te weten komen? Gewoon eens even vrijblijvend kennismaken? Komende zondag hebben we weer een kennismakingslunch: Na de dienst komen we samen om te eten, krijg je een introductie over onze gemeente (waar komen we vandaan, waar staan we nu, en wat is de visie) en is er ruimte voor je vragen.
Wil jij of die ander (gratis en vrijblijvend) mee eten? Laat het weten! Dat kan bijvoorbeeld door te mailen naar voorganger@baptistenmeppel.nl